צילום אווירי לאירועים

צילום אווירי לאירועים

צילום אווירי הוא צילום באמצעות מצלמה המוצבת על גבי אובייקט תעופה כמו מסוק, לווין או רחפן. צילום זה מספק זוויות צילום מיוחדות ומעניינות אשר לא ניתן להשיגן על ידי צילום רגיל מהקרקע. בשנים האחרונות גובר השימוש בשיטת צילום זו בעיקר באירועים מיוחדים כגון חתונות, אירועי ספורט ופסטיבלים שונים. שיטת הצילום מספקת הצצה אטרקטיבית ומרגשת לאווירת האירוע ונותנת לצופה תחושה שהוא נוכח ולוקח חלק באירוע.

שימוש בצילום אווירי לאירועים לבעלי אולמות אירועים

  • פרסום ושיווק אולמות

צילומים אוויריים יכולים לשמש למטרות קידום ושיווק. בעזרתם בעלי אולמות יכולים ליצור קליפים מקוריים המספקים הצצה מנקודת מבט מקיפה לגן האירועים. קליפים אלה ישמשו ככלי שיווקי מצוין בידי אולמות האירועים.

  • שירות לבעלי השמחה

בעלי אולמות שישכרושירות צילום אווירי לאירועים יוכלו להציע ללקוחות את צילום זה במחיר מוזל או כחלק מחבילה מסוימת. זוהי עסקה שהצלמים, בעלי האולמות וכמובן בעלי השמחה יוכלו להרוויח ממנה.

שימוש בצילום אווירי לאירועים לבעלי האירוע

  • ערך מוסף לאלבום ותיעוד החוויה בצורה בלתי נשכחת

אין ספק שתמונות שצולמו מהאוויר יספקו תיעוד קסום ומרגש של האירוע. תוכלו לראות את כל מתחם האירוע שלכם מנקודת מבט יוצאת דופן. באמצעות שיטה זו, אפשר למשל לצלם בתמונה אחת מיוחדת את מתחם החופה, רחבת הריקודים ואת מתחם האוכל ממבט עילי. בנוסף, תוכלו לקבל קליפ של המאורע, שיהיה מזכרת מקורית ומרגשת שתוכלו גם להפיץ ברשתות החברתיות.

צילום אווירי באמצעות רחפן

שילוב צילומי וידאו אויר מרחפן ייתן פרספקטיבה רחבה ומרתקת שתוסיף לתיעוד האירוע שלכם זוויות חדשות ומעניינות. הצילום יאפשר לקבל מבט ממעוף הציפור על האירוע שלכם כך שתוכלו לראות מלמעלה את האירוע המיוחד שלכם. צילום רחף אינו מוגבל לתכונות כמו גובה או מקום, אלא הוא יכול לקלוט את המתרחש סימולטניות מאזורים שונים במתחם. כך, צילום אווירי באמצעות רחפן יספק צילומים רחבים ויוקרתיים אשר ישדרגו את תיעוד האירוע שלכם.

השמיים הם לא הגבול…

לסיכום, בין אם מדובר בחתונה או בפסטיבל עירוני, צילומי אוויר יספקו ערך מוסף חשוב בתיעוד האירוע. תקבלו תמונות סטילס, סרטוני וידאו וקליפים אשר יספקו הצצה מסקרנת למה שהתרחש באירוע שבוודאי תשאיר לצופים טעם של עוד.