צילום רחפן

ייצור תצלומי אוויר הוא כבר מזמן לא נחלתם של רשויות המדינה בלבד! היום, גם אתם יכולים לרכוש רחפן נישא ולהשתמש בו על מנת לצלם תמונות וסרטונים באיכות גבוהה שתמשמש אתכם לכל צורך!

 

תצלומי אוויר ורחפנים בשירות המדינה

צילום אווירי בשירות הרשויות נפוץ כבר שנים רבות. אם באמצעות לוויינים, מטוסים ואף רחפנים, המדינה משתמשת באופציה זו בתחומים רבים: גיאוגרפיה, חקלאות, ארכיאולוגיה, נדל"ן, שיטור, וכמובן שימושים צבאיים רבים. צילומי רחפן מסייעים בשרטוט מפות מדויקות ועזרי ניווט, במעקב אחר תהליכים גיאוגרפיים ועוד.

בעקבות המדינה, גם חברות פרטיות שונות החלו בשנים האחרונות להשתמש ברחפנים – זאת בעיקר לשימוש מסחרי (למשל, צילום נדל"ן, סרטוני שיווק וכד').

 

שימוש ברחפן לתצלומי אוויר – בידיים פרטיות

אך כעת עולה המגמה לקניית רחפנים גם אצל גורמים פרטיים! לא רק המדינה וגורמים מסחריים הבינו את כוחו של צילום איכותי מהאוויר, כך גם אנחנו.

היום תוכלו לרכוש רחפן נישא ולהשתמש בו לצורכיכם האישיים – החל משימוש בעבודה ועד לשימושים פרטיים, כמו נשיאה לטיול (גם בחוץ לארץ) ועוד.

הרחפן מסייע לייצר צילומי תמונות וסרטונים באיכות גבוהה ומזווית אשר כמובן אינכם יכולים להגיע אליה בדרך אחרת!

 

רחפן נישא – מחיר

מחירו של רחפן עשוי לנוע בין מספר מאות לכ- 5,000 ש"ח.

מה שקובע את מחיר הרחפן הוא כמובן גודלו ומשקלו, מה שמשפיע באופן ישיר לא רק על הנוחות שלכם להשתמש בו אלא גם על היכולת שלו להתמודד מול רוחות, אשר מתחזקות ככל שהוא ימריא גבוה יותר.

השפעה נוספת ומכרעת היא איכות הצילום. ככל שחשוב לכם שהתמונה תהיה חדה יותר, כך יש לרכוש רחפן איכותי יותר.

רחפן הוא השקעה משתלמת ולטווח הארוך, על מנת לייצר צילומי אוויר איכותיים!